На Прикарпатті поліція розшукує викрадача

Опубликовано: 28.11.2016

видео На Прикарпатті поліція розшукує викрадача

Поліція затримала хлопця з наркотиками

Усі фото та відео відділу комунікації ГУНП у Рівненській області

38-річну жительку Кореччини, яка зарыла новонароджену дівчинку та зникла, за два тижні розшукали поліцейські. Сразу вона спілкується зі слідчими.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Рівненській області, смотрите на сайте http://franyk.com/ua/fullnews/221681.  

Нагадаємо, 7 серпня, близько опівдня до поліції повідомили, що в селі Козак у місці, відведеному для відходів, виявили тіло новонародженої дівчинки.

Як повідомив т.в.о. начальника Корецького відділення поліції Андрій Юрчук, працівники місцевої поліції разом з жителями села Козак проводили оперативні і розшукові входи щодо встановлення місця перебування 38-річної односельчанки, яка зарыла свою дитину за хлівом у для себя на подвір’ї. 22 серпня правоохоронці отримали оперативну інформацію, що жінка переховується у лісі поблизу села, де її затримали та доставили до поліції.

Як объяснила вона правоохоронцям, про її вагітність ніхто не знав, а сама зрозуміла лише тоді, если дитина почала ворушитися. Перейми почалися уночі і жінка вийшла на вулицю у вбиральню. Если дівчинка народилася, мати не почула її плачу:

– Дитина не рыдала, ніякого звуку я не чула. Немовля лежало за хлівом, я погладила його рукой і, взявши лопату, кілька разів копнула, поклала туди дитину і швидко побігла в хату, лягла і більше не виходила. У нас четыре дітей, ми ледве кінці з кінцями зводимо.

Того денька, если приїхали правоохоронці, жінка поверталася з церкви додому, але побачивши біля хати багато машин, звернула з дороги, бо знала, що винна і що накоїла. Переховувалася, де могла. Ліс, у якому її розшукали поліцей…


Черкаським викрадачам люків «світить» до трьох років за гратами