Благодійні справи обласних фіскалів

Опубликовано: 28.11.2016

Напередодні найбільшого і найсвітлішого християнського свята – Великодня  керівник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський завітав з подарунками до  вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини «Малятко».

Фіскальна служба опікується цим закладом вже не перший рік, тому і цього року їм були передані необхідні для догляду малечі речі, електротовари та  продукти харчування, смотрите "Винница".

 

Щирі слова милосердя, любові, співчуття до ближніх лунали під час вітального виступу діточок дитячого будинку. Світлих пасхальних традицій їх навчають преподаватели, лікарі, та весь персонал закладу, що стали для вихованців справжньою родиною. Тож звертаючись до присутніх, керівник обласних фіскалів Руслан Осмоловський подякував працівникам закладу за справжню людяність та професіоналізм у вихованні дітей та побажав, щоб любові і добра було побільше в житті кожної дитини. Керівник закладу Надія Андрієвська подякувала благодійникам за допомогу. Та справжньою нагородою були посмішки та веселі оченята вдячної малечі.

 

В останній тиждень Величавого посту, если люди  задумуються над важливістю милосердя, любові та терпіння, благодійні акції за участю вінницьких фіскалів відбулися і в інших соціальних закладах області.

 


Державна фіскальна служба шукає корупціонерів серед своїх