Гра тривала 120 хвилин. Команда Карпати зазнала поразки від Вереса в товариському матчі.

У неділю, 8 вересня, команда львівських Карпат зіграла товариський матч з рівненським Вересом, завершившись з рахунком 0:1 на користь суперників.

Згідно з угодою між командами, гра проходила у форматі чотирьох таймів тривалістю по 30 хвилин кожен.

Карпатівці від самого початку зустрічі захопили ініціативу, тоді як Верес намагався активно пресингувати суперника. На п'ятій хвилині бразильський новачок зелено-білих Бруніньо створив перший небезпечний момент. Хавбек, зійшовшись із Яном Костенком на межі штрафного майданчика, вистрілив у ближній кут, але м'яч пролетів повз ворота. Згодом у наступній атаці Бруніньо знову продемонстрував свою майстерність, обігравшись із Амбросієм Чачуа та пробивши в напрямку воріт, але Богдан Когут без труднощів зафіксував м'яч.

Леви продовжували тиснути на ворота рівнян, і на 16-й хвилині Денис Мірошніченко отримав шанс відкрити рахунок зі штрафного. Латераль обвідним ударом намагався вразити ближній кут, однак м'яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки. Гості відповіли моментом Руслана Степанюка, котрий отримав передачу в штрафному майданчику та потужно пробив. Спроба Степанюка виявилась невдалою.

На 38-й хвилині Олександр Кемкін став героєм для своєї команди, коли йому довелося вступити в гру. Владислав Шарай потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, але Кемкін, здійснивши вражаючий стрибок, перевів м'яч на кутовий. Лише через чотири хвилини Костенко вивів Чачуа на зручну позицію для удару, проте Амбросій не зміг влучно пробити. А в наступній атаці Тарас Саків зробив навіс на Дениса Устименка, який, на жаль, не зміг влучити у ворота з лінії штрафної.

Не зважаючи на численні небезпечні моменти, які створили гравці Карпат, перший гол забили саме гості. На 58-й хвилині рівняни виконали кутовий удар. Луан, швидко зреагувавши на підбір, відправив м'яч у бік воріт Кемкіна. Степанюк, випередивши всіх, встиг підставити ногу і вразив сітку воріт - 0:1.

Третій тайм матчу не був таким насиченим гольовими моментами, як попередні. На 77-й хвилині команда "вовків" виконала кутовий, але удар Віталія Дахновського виявився неточним. У наступній атаці Дмитро Кльоц намагався вразити ворота, проте його постріл пролетів далеко над перекладиною. На 81-й хвилині Назар Домчак вчасно нейтралізував спробу Даниїла Чечера. На завершення зустрічі, на 90-й хвилині, Орест Кузик мав шанс відновити рівновагу, але йому завадили Чечер та Кльоц.

На 95-й хвилині гості створили відразу дві гострі атаки. Спочатку Валерій Кучеров прицільно вистрілив у дальній кут - Домчак зіграв надійно. А згодом Дмитро Годя намагався відзначитись з дальньої дистанції, однак м'яч пролетів над воротами. На 98-й хвилині Кузик виграв боротьбу в Кльоца, розвернувся і без роздумів пробив. Вадим Ющишин перевів м'яч на кутовий.

Вовки мали можливість збільшити свою перевагу після спроб Кльоца та Кучерова. Проте в першому випадку Домчак знову продемонстрував свій високий рівень гри, а в другому випадку стійка врятувала команду левів. На 117-й хвилині Стеніо отримав передачу на лівому фланзі і віддав м'яч Юрію Тлумака. Хавбек пробив другим дотиком, але м'яч пролетів вище воріт. Лише за хвилину Владислав Клименко намагався вразити ціль з далекої відстані, але удар вийшов неточним.

Дружній поєдинок

8 вересня, 14:15. Бартатів (Львівська обл)

Карпати (Львів) - Верес (Рівне) - 0:1

Гол: Степанюк, 58.

Карпати (перший та другий тайми): Кемкін, Саків, Педрозу, Адамюк (заміна: Векляк, 54 хвилина), Мірошніченко, Альварес (заміна: Клименко, 54 хвилина), Підлепенець, Чачуа, Бруніньо (заміна: Рябов, 49 хвилина), Костенко, Устименко.

Карпати (третій та четвертий тайми): Домчак, Саків (вийшов Катрич на 81-й хвилині), Педрозу (замінив Сухар на 91-й), Векляк, Рябов (вийшов Полегенько на 71-й хвилині), Клименко, Кузик, Стеніо, Шах, Устименко (заміна на Іґора Невеса на 71-й хвилині), Ю. Тлумак.