"Я не бачу сенсу залишатися тут". Тренер Чехії дав зрозуміти, що може піти у відставку, якщо його команда програє проти збірної України.

Цю інформацію спеціаліст озвучив під час пресконференції після суттєвої поразки від Грузії (1:4) на початку Ліги націй.

Усі мають всі підстави нас критикувати, адже гра була катастрофічною. Ми не можемо виправдовуватися — ми дійсно були гіршими. Я зазначав перед матчем, що команда, яка першою заб'є, отримає перевагу. Кожна контратака на наші ворота становила серйозну загрозу.

Основна відмінність полягала в швидкості гравців. Протягом перших 15 хвилин другого тайму ми абсолютно не могли знайти свою гру. Це не може слугувати позитивним прикладом для нашого футболу. Найбільша відповідальність за підсумковий результат покладається на мене як на тренера.

"Ми повинні продемонструвати результат, інакше моя присутність тут не має сенсу. Це очевидно. Наша гра повинна кардинально змінитися. Гравці повинні виявити значно більший ентузіазм", — цитує Гашека Федерація футболу Чехії.

Варто підкреслити, що угода Івана Гашека з Чехословацькою футбольною федерацією триватиме до завершення відбіркових матчів на чемпіонат світу, що стартують навесні наступного року.

Зазначимо, що національна команда України також зазнала поразки в своєму дебютному матчі Ліги націй. Синьо-жовті поступилися Албанії з рахунком 1:2.

Поєдинок між командами Сергія Реброва та Івана Гашека відбудеться 10 вересня. Початок гри -- о 21:45 за київським часом.

Ми вже згадували, що визначено найвидатніших футболістів усіх часів.