Міс Україна 1995 поділилася своїм досвідом щодо рівня чесності конкурсів краси в Україні.


Міс-Україна 1995 і громадська діячка Влада Литовченко пояснила, що проблема усіх конкурсів краси - не те, що там усе купується, а те, що поняття краси завжди суб'єктивне.

Цю інформацію вона поділилася в ексклюзивному шоу Геннадія Кірії "Увага: Кірія".

Національний комітет "Міс Україна", на мою думку, завжди обирає найкращих представниць. Однак, варто пам'ятати, що поняття краси завжди є суб'єктивним. Після того, як я здобула перемогу, я часто виступала як член журі в різних конкурсах краси. І можу відзначити, що оцінка учасниць членами журі часто базується на їхніх особистих вподобаннях. Це можуть бути спогади з минулого чи уявлення про ідеал краси, адже у кожної людини є свій власний критерій. - ділиться думками Влада Литовченко.

Принагідно вона згадує конкурс "Топ-модель світу", де перемогла Наталія Гоцій, яка потім представила Україну вже на світовому фіналі і стала однією з перших топ-моделей України. За словами гості програми, їй як одному з членів журі доводилося переконувати інших про те, що Наталія має великий потенціал і що переможницю потрібно обирати не тільки за якимись суб'єктивними стандартами краси.

Як відзначає переможниця 1995 року, її досвід роботи з Національним комітетом "Міс Україна" свідчить про те, що дівчата проходять ретельний відбір. Це не лише красиві молоді жінки з усіх куточків України, а й розвинені особистості, які мають освіту та великий потенціал для майбутнього.

"Виходить молода дівчина 20-21 рік, і вона вже має програму, бачення своєї долі, вона вже складає сценарій свого життя. І це ще, на мій погляд, дівчата з великим серцем. Тобто у кожній з них була велика соціальна місія, вони несли реальну допомогу суспільству, певним категоріям суспільства, дітям або людям з обмеженими фізичними можливостями. І це в мене викликало тільки велику повагу. Тому, коли я чую від людей, далеких від індустрії краси та моди, що там усе купується, це якийсь, на мій погляд, стереотип, який не відповідає дійсності, несе негативну і неправильну характеристику", - підсумовує Влада Литовченко.

Як повідомляло видання Знай.ua, Тістол поділився інформацією про свої ініціативи, пов'язані з українською валютою: "Національний банк, були певні пропозиції".

Related posts