Пиво може негативно впливати на здоров'я людей похилого віку: думки експертів.


Британський невролог Річард Рестак висловлює думку, що пиво є небезпечним для літніх людей, незалежно від обсягу вживання. Навіть невеликі порції цього алкогольного напою можуть викликати серйозні захворювання.

Хоча пиво залишається одним із найулюбленіших і найпоширеніших напоїв у світі, навіть його помірне та "відповідальне" споживання може мати негативні наслідки для здоров'я та привести до серйозної залежності. Такі висновки містяться в статті видання Mirror.

Невролог Річард Рестак у своїй праці "Всеосяжний посібник із пам'яті: наука про зміцнення розуму" стверджує, що навіть невеликий обсяг пива може призвести до проблем з пам'яттю, психічними розладами або серйозною деменцією. Він пояснює, що для запобігання подібним недугам найкраще повністю уникати вживання алкоголю.

За його дослідженнями, алкоголь впливає на абсолютно всі функції мозку, і є "дуже слабким нейротоксином". Навіть помірні та малі дози слабоалкогольного напою дуже сильно діють на роботу нейронів, а це призводить до появи низки проблем у повсякденному житті.

В найбільшій зоні ризику перебувають люди літнього віку від 65 років і старше. В цей період часу життя, швидкість відновлення нейронів поступово зменшується, і додаткова кількість етанолу негативно впливає на здоров'я.

"У цей період життя, коли відновлення нейронних зв'язків є критично важливим, особливо важливо уникати вживання алкоголю," зазначає Рестак, підкреслюючи, що вживання пива "може становити загрозу для здоров'я літніх людей".

ЗМІ повідомляють, що висновки Національної служби здоров'я (NHS) підтверджують результати дослідження Рестака. Вони підкреслюють, що зловживання алкоголем визначається як регулярне споживання етаноловмісних напоїв у обсязі понад 125-150 грамів на тиждень у вигляді чистого спирту.

"Алкоголь є токсичною хімічною сполукою, здатною чинити негативний вплив на більшість функцій організму. Його дія може проявлятися по-різному: іноді ви відчуваєте ефект майже одразу, а в інших випадках вплив може бути затриманим і відчуватися лише після кількох випитих напоїв", - зазначають у рекомендаціях NHS.

У відомстві зазначають, що найбільшу схильність до вживання алкоголю мають діти і підлітки до 18 років, особи з хронічними захворюваннями, літні люди та матері, що годують. NHS закликає всіх громадян обмежити споживання алкогольних напоїв, а в ідеалі - повністю їх уникати, обираючи здоровий спосіб життя.

Нагадаємо, що Фокус раніше ділився історією про чоловіка, який утримувався від алкоголю протягом 500 днів і поділився вражаючими "інтимними" трансформаціями. Коли Марк Менсон вирішив відмовитися від спиртних напоїв, він швидко відзначив численні позитивні наслідки: схуднення та поліпшення якості сну вночі. Його рівень напруги знизився, а продуктивність зросла.

Ми також обговорювали, як з роками симптоми похмілля стають більш інтенсивними для тих, хто споживає алкоголь. Хоча вчені не встановили прямого зв'язку між віком і важкістю похмілля, вони вказали на кілька факторів, які можуть пояснити, чому наше самопочуття погіршується.

Related posts