Оцінка 24 хвилин виступу Мудрика в матчі проти Кристал Пелас у Лондоні

У неділю, 1 вересня, у матчі 3-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський "Челсі" на власному полі завершив поєдинок проти "Кристал Пелас" із рахунком 1:1.

Український вінгер "Челсі" Михайло Мудрик розпочав матч на лаві для запасних. У гру він вступив на 74-й хвилині, замінивши Мало Гюсто. Протягом 24 хвилин, враховуючи 8 доданих, українець не зміг відзначитися гольовими діями.

Авторитетне футбольне видання London.Football оцінило Мудрика на 6,0 балів. Таку ж оцінку отримала більшість гравців "Челсі" за матч.

"London.Football описало виступ Мудрика проти "Кристал Пелас" так: "З'явився на полі приблизно за 20 хвилин до фінального свистка. Не зміг вплинути на хід гри так, як очікувалося"."

Після нічиєї з "Крістал Пелес", команда "Челсі" займає 11-ту позицію в таблиці Прем'єр-ліги, набравши 4 очки із можливих 9.