Для українських військових було придбано 35 пікапів французького виробництва, тоді як дешевші китайські варіанти не були обрані.


24 жовтня Департамент забезпечення Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ) підписав контракт з ТОВ "Віді авеню" на закупівлю 35 модернізованих пікапів для військових, вартість якого становить 55,31 мільйона гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Прозорро".

Придбали спеціалізовані автомобілі P094SG, які базуються на моделі Peugeot Landtrek. Вартість одного автомобіля становить 1,58 мільйона гривень.

Згідно з інформацією видання, було придбано пікапи з повним приводом, які можуть вмістити п'ять осіб. Ці автомобілі обладнані дизельним двигуном, що має потужність 150 кінських сил, та механічною трансмісією. Пікапи доповнені набором для технічної допомоги, гумовими килимками, захисним піддоном для вантажного відсіку, металевими елементами захисту для двигуна, коробки передач та роздавальної коробки, а також сіткою для радіаторної решітки, інвертором потужністю не менше 1 кВт та фаркопом.

Термін поставки товару до 16 грудня цього року.

На аукціон також надійшли пропозиції від постачальників китайських автомобілів: ТОВ "Форвард-авто" з моделлю Changan Hunter та ТОВ з ІІ "Юромаш" з автомобілями Dongfeng RICH 6. Їхні ціни були на 15% нижчими. Однак ці пропозиції були відхилені через те, що в автомобілях не було системи примусового блокування заднього диференціалу, що підвищує зчеплення, прохідність та ефективність автомобілів в складних дорожніх умовах.

Анонімні постачальники звернулися з проханням усунути цю вимогу до автомобілів ще під час етапу подачі заявок. Вони просили замінити обов'язкове блокування заднього диференціалу на варіант з примусовим або автоматизованим механізмом.

Держспецзв'язок залишив вимогу, обґрунтувавши це тим, що даний тип блокування дозволяє уникнути залежності від автоматики, яка може виявитися ненадійною в певних обставинах. Це, в свою чергу, сприяє більш оперативному реагуванню на дорожні ситуації та забезпечує оптимальну прохідність транспортного засобу.

Компанія, що здобула перемогу у тендері, є частиною "ВіДі Груп", заснованої Олегом і Віталієм Джуринськими.

Нагадаємо:

Related posts